Jedlé nádobí, které ocení nejen děti

Ať už pořádáte akci pro děti nebo pro dospělé, většinou se neobejde bez jídla a pití. Vyvstává ovšem otázka, jak vyřešit, na čem jídlo vašim hostům předložit. Klasické porcelánové nádobí není příliš vhodnou variantou z mnoha důvodů. Vyzkoušejte pro servírování vašich pokrmů stylové, a především ekologické jedlé nádobí, které ocení nejen děti, ale také příznivci zdravého životního stylu, ekologie a péče o životní prostředí.

153-1_jedla-brcka-na-piti-6-mm-delka-22-5-cm--cerne--30-kusu

Brčka a míchátka pro pití alkoholických i nealkoholických drinků
Ať už se jedná o akci pro děti nebo dospěláky, je jisté, že se neobejde bez nápojů. Pro dospěláky alko, pro děti samozřejmě nealko. Nejen malí, ale i velcí ocení do svých drinků jedlá brčka a míchátka. Brčka jsou dostupná v několika délkách, takže uspokojí potřeby všech milovníků alko i nealko nápojů. Míchátka pak nesmí chybět v žádném koktejlu v jedlém kelímku. Oceníte je nejen při domácím použití, ale také v restauracích, kavárnách a barech.
Jedlé lízátkové tyčky jako zlatý hřeb dětské party
Oslňte oslavence i jeho hosty na dětské party a vyrobte jim domácí lízátka. Těmi nepohrdne žádný kluk ani holka různého věku. Pro výrobu sladkých lízátek nemusíte použít umělohmotné tyčky. Stačí je nahradit jedlými lízátkovými tyčkami, které jsou vyrobeny z obilovin, jablečných vláken a oslazené stévií. Jsou určeny ke konzumaci a pro svoji sladko-kyselou chuť si je malí raubíři zamilují. Díky těmto tyčkám budou vaše lízátka kompletně k snědku.

171_stazeny-soubor

Skvělá akce v ekologickém a „zero waste“ stylu
Vámi pořádaná akce bude jednoznačně top, pokud ji budete organizovat v ekologickém a „zero waste“ stylu. Je to jednoznačně úžasná volba. Nejen vaši hosté, ale také příroda budou nadšeni z tohoto vašeho velkolepého rozhodnutí.
Jedlé nádobí je tutovkou, která nadchne jak dětské, tak i dospělé hosty na party nebo jakékoliv jiné akci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup